На Білоцерківщині тривають роботи на різних об’єктах в рамках реалізації програми Президента України “Велике будівництво”

Під час наради у голови Білоцерківської районної державної адміністрації Людмили Мерзлюк було розглянуто стан виконання програми Президента України “Велике будівництво“.

Про це повідомляє пресслужба Білоцерківської районної державної адміністрації.

За інформацією, доведеною учасникам наради начальником відділу житлово-комунального господарства та екології Михайлом Пасєкою, у Білоцерківському районі більше 15 об’єктів було реалізовано або ж реалізується найближчим часом в рамках зазначеної програми.

Зокрема, у 2021 році було завершено   реконструкцію стадіону комунального закладу Київської обласної ради “Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів” в місті Біла Церква.  Кошторисна вартість робіт –  8 977 000 грн.

Виконано 100% робіт в межах кошторисної вартості і з капітального ремонту стадіону «Колос» імені Почесного працівника фізичної культури та спорту України Л.Х. Шварцбурга в місті Сквира. Зокрема, завершено влаштування рулонного трав’яного газону футбольного поля, покрівлі майданчику для волейболу та баскетболу, завершені роботи із заміни асфальтового покриття на бігових доріжках та покрито резино-бітумним покриттям із нанесенням відповідної розмітки доріжку для бігу на 100 м. Вартість виконаних робіт становила 8 600 000 грн. Разом з тим розглядається можливість виконання додаткових робіт, а саме: влаштування захисних сіток за воротами, ремонт трибун, душових тощо.

Впродовж поточного року завершено капітальний ремонт приймального відділення КНП «Тетіївська районна лікарня». В рамках реалізації проєкту виконані роботи із влаштування вхідної групи, оздоблення кабінету комп’ютерної томографії та монтажу комп’ютерного томографа. Кошторисна вартість проєкту –  1 350 000 грн.

На стадії завершення роботи з капітального ремонту ще одного об’єкта, що знаходиться  у Тетіївській громаді –  комунального закладу «Тетіївський освітній центр – опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 3». Наразі на  100% здійснено утеплення фасадів та покрівлі,  роботи з влаштування відмостки та цоколю завершено на 85%. Загальна кошторисна вартість проєкту становить 12 867 000 грн.

Найбільшим об’єктом, що реалізується в рамках програми Президента України «Велике будівництво»  на території Білоцерківського району є реконструкція нежитлової будівлі (незавершене будівництво) під адміністративну будівлю з розміщенням центру надання адміністративних та соціальних послуг (в форматі «Прозорий офіс») по вул. Театральна, 5, що у м. Біла Церква. Кошторисна вартість зазначеного проєкту становить 88 200 000 грн. На сьогодні виконано 90% зовнішніх робіт.

Окрім того, протягом 2020-2021 років на території Білоцерківського району:

– проводиться масштабне оновлення траси М 05 Київ-Одеса в межах Білоцерківського району;

– завершуться реконструкція  мосту на 92-му кілометрі дороги М 05 Київ-Одеса;

– зроблено капітальний ремонт дороги на  вулицях Шевченка та Піщана в с. Трушки. Всього прокладено 3,59 км нового асфальтового покриття;

– відкрито нові амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селах Фурси, Руде село, Шамраївка Білоцерківського району;

– завершено капітальний ремонт дороги загального користування місцевого значення Сквира-Руде Село за рахунок коштів державної субвенції – 28 млн грн;

– проведено реконструкцію мосту на дорозі О 100209 в с. Іванівка Узинської територіальної громади;

– за кошти субвенції з державного бюджету триває капітальний ремонт дороги Острів-Колесникове Рокитнянської територіальної громади. Загальна вартість робіт складе понад 132 млн грн;

– триває капітальний ремонт дороги Кошів-Бурківці Тетіївської територіальної громади, загальна вартість капітального ремонту складає – 161 млн грн. Завершити проєкт мають у 2022 році;

– проводиться реконструкція дороги Р -17 на ділянці Володарка-Біла Церква;

– наразі триває ремонт траси регіонального значення Миронівка-Ольшаниця-Рокитне-Троїцьке. Цьогоріч буде відремонтовано 10 кілометрів дороги.

Також в рамках програми Президетна України “Велике будівництво” реалізується програма “Велика реставрація”. Конкурсним відбором визначено 109 об’єктів, на 63 позиції  серед яких – програма відродження дендропарку “Олександрія”. Релізація проєкту розрахована на 2021-2023 роки.

Рекомендовано для Вас