“Людей будеш вербувати, я тебе отп*зжу”: нардеп від Батьківщини буянив в Київській облраді (Відео)

Костантин бондарєв, київська обласна рада

У Київській обласній раді нардеп від фракції “Батьківщина” Костянтин Бондарєв штовхав депутата від партії “За майбутнє” Володимира Сабадаша та звав “поговорити”. Після Сабадаша переключився на Романа Титикало.

Так, перепалка сталася перед сесією Київської облради.

Бондарєв штовхав Сабадаша в груди і кликав його вийти в кулуари і “поговорити”.

“Я тобі ще раз кажу, якщо ти людей моїх будеш вербувати, я тебе отп*зжу. Ти мене почув чи ні?!” – говорив Бондарєв.

У свою чергу за колегу заступився екснардеп і лідер фракції За майбутнє Ярослав Москаленко. Просив Бондарєва піти протверезіти.

Згодом, Бондарєв почав штовхати і Москаленка.

“Якщо він приїжджає і людей моїх намагається вербувати, як тварина кагебешна. Ось цьому Васі скажи, бл*ть, ще раз він крок зробить в мою сторону, і я його отп*зжу. Ти мене почув, ні?” – зазначив Бондарєв.

Відео:

Згодом буян все ж вийшов із зали, але потім повернувся і вже почав діставати депутата від “ЄС” Романа Титикало.

“Якщо б я тебе хотів від**ити, я б тебе ві**ив. А поки я тебе просто ображаю, як юриста. Ви з**или гроші”, – говорив Бондарєв.

Титикало відповів, що не хоче спілкуватися з Бондарєвим, оскільки той говорить неправду. Але Бондарєв продовжив: “Титикало, ти – тварина, як з**ила гроші з Київського обласного бюджету. Ти призначив туди керівника, якого куруєш до сьогодні і з**ив звідти 15 млн гривень. Друже, ми це розкопаємо, і тебе, тварино, посадимо теж у в’язницю”.

Відео “розмови” Бондарєва з Титикало:

  •   

Рекомендовано для Вас