Київська область 23 грудня перейде до “жовтої” зони карантину

жовта зона київщина, київська область жовта зона, жовта зона біла церква, біла церква перейде у жовту зону, київщина перейшла в жовту зону, 23 грудня жовта зона

Рішення про перехід регіонів до “жовтої” карантинної зони сьогодні, 21 грудня, прийняла держкомісія. З 23 грудня шість областей України переходять до “жовтої” зони епідемічної небезпеки.

Як зазначив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, відповідне рішення ухвалено за результатами засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

“За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 23 грудня 2021 року “жовтий” рівень епідемічної небезпеки на території Житомирської, Київської, Миколаївської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей”, – повідомив він.

Нагадаємо, що від 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину – для невакцинованих громадян посилили карантинні заходи безпеки. Тепер відвідувати громадські заклади в жовтому рівні епіднебезпеки можуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має або “жовтий” COVID-сертифікат, або довідку 063/о (довідка про одужання). 

Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів потрібно мати принаймні одне щеплення проти COVID-19. Водночас для відвідування громадських закладів можна використовувати і негативний тест, який чинний 72 години, або альтернативний документ — COVID-сертифікат про одужання. Таким чином в жовтому рівні епіднебезпеки громадські заклади не зможуть обслуговувати клієнтів, а також допускати до роботи тих, хто не має одного із зазначених документів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас