Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Козацького роду! Збірна України перемогла Іспанію 1:0 (Відео)
Козацького роду! Збірна України перемогла Іспанію 1:0 (Відео)
Середа 14 Жовтня, 2020

Команді Андрія Шевченка вдалося здобути історичне досягнення. Завдяки голу Циганкова Україна вперше в історії перемогла Іспанію.

У першому таймі матчу кілька раз нашу збірну виручив голкіпер Бущан. Видовищним був сейв голкіпера після удар Рамоса зі штрафного.

На початку другого тайму матчу Зубков і Ярмоленко загострювали гру біля воріт іспанців, але безуспішно.

А на 76-ій хвилині матчу після розкішної передачі Андрія Ярмоленка Віктор Циганков з-за меж штрафного майданчика влучно пробив у ворота Давіда Де Хеа.

Після 4-х матчів національна команда України ділить 2-3 місце з Німеччиною, в обох команд по 6 очок. Іспанія з 7 балами – перша. Швейцарія посідає останню сходинку з 2 пунктами.

Гол: 1:0 – 76 Циганков

Україна: Георгій Бущан – Олександр Караваєв, Віталій Миколенко, Ілля Забарний, Едуард Соболь – Сергій Сидорчук (Віктор Коваленко 60), Євген Макаренко, Микола Шапаренко – Андрій Ярмоленко, Роман Яремчук, Олександр Зубков (Віктор Циганков 65)

Іспанія: Давід де Хеа – Хесус Навас, Пау Торрес, Серхіо Рамос, Серхіо Регілон – Мікель Меріно (Дані Себальос 46), Серіхо Каналес (Дані Ольмо 73), Родрі – Адама Траоре, Родріго (Мікель Оярсабаль 58), Ансу Фаті (Ферран Торрес 58)