Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України привітав з Днем військ зв’язку

Сергій Наєв, Командувач об'єднаних сил Збройних Сил України

Генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав з Днем військ зв’язку. Про це повідомило Командування об’єднаних сил ЗС України.

“Від імені особового складу Командування об’єднаних сил Збройних Сил України та себе особисто щиро вітаю Вас з Днем військ зв’язку

Війська зв’язку є однією з найважливіших складових всього військового механізму. Завдання, які ставляться перед Вами сьогодні, відповідальні та складні. Вони вимагають від Вас високої організованості та дисципліни. Адже без зв’язку немає управління, а без управління немає перемоги. Саме на цьому постулаті виховуються воїни-зв’язківці.

Про зв’язок, як і про повітря згадують лише тоді, коли він зникає. Саме тому, від безперебійного зв’зку залежить мобільність та ефективність сучасного війська.

У наш час бойові дії розгортаються на дуже великих територіях, тож добре налагоджений зв’язок це запорука швидкої передачі даних, інформації та команд. А від цього залежить якісне виконання завдань, взаємодія підрозділів і, врешті, результат бою.

Ваша мужність та зразкове виконання військового обов’язку забезпечили ефективне функціонування системи управління в ході проведення як Антитерористичної операції, так і операції Об’єднаних сил.В будь-яких умовах обстановки Ви завжди демонструєте злагодженість дій, точність, оперативність та надзвичайну відповідальність.

Сьогодні ми висловлюємо слова вдячності військовослужбовцям, ветеранам і працівникам військ зв’язку за високий професіоналізм та відданість обраній справі.

У цей святковий день бажаю Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, злагоди, добробуту, успіхів і наснаги! Слава Україні!Разом переможемо!”

  •   

Рекомендовано для Вас