Керівництво Білоцерківського ЖЕКу погрожує звільненням працівниці через виробничу травму

Працівниця ЖЕКу №1 м. Білої Церкви отримала травму під час виробництва, однак керівництво установи відмоляється визнавати це виробничою травмою, не реєструє звернення для видачі їй акту про травму, ба більше, погрожує звільненням.

Про кричуще порушення трудових прав працівниці ЖЕКу повідомив редакцію голова ГО “Білоцерківський корпус Добровольців” Олександр Магдич.

Травмування сталось під час розвантажування трактора з будівельними матеріалами. Вона отримала сильну травму плеча, внаслідок чого вилізла гуля.

Постраждала жінка в ЖЕКу працює двірником. Як і інші працівники, вона змушена за власний кошт купувати миючі засоби, щоб прибирати у під’їздах будинків.

Однак, не зважаючи на її зусилля і жагу працювати, керівництво та секретар ЖЕКу не приймають і не реєструють у неї лікарного листа, проте залякують звільненням, погрожуючи, що вона більше ніде у місті не знайде собі роботу.

“Майстер ЖЕКу повідомив, що мене звільнять, якщо я буду жалітись, щоб відстояти свої права”, – говорить працівниця.

Постраждала жінка написала на ім’я директора ЖЕКу заяву на видачу їй акту про травму і з вимогою провести розслідування через її травмування, але він уникає її, а секретар не реєструє звернення.

Жінка сильно налякана та просить допомогти їй у вирішення проблем з працедавцем.

  •   

Рекомендовано для Вас