Карантин в Україні продовжено до 31 жовтня

карантин продовжено

Кабінет міністрів продовжив адаптивний карантин в Україні ще на два місяці. Він буде діяти до 31 жовтня 2020 року.

Рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні Кабміну.

Як заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, карантинні обмеження в Україні та зонування територій за кольорами будуть діяти як мінімум до 1 листопада цього року.

На всій території України відтепер забороняється:

  • діяльність нічних клубів, дискотек та інших розважальних закладів, де “абсолютно не дотримуються карантинних умов і карантинних вимог”;
  • діяльність закладів громадського харчування з організацією дозвілля;
  • роботу після 24:00 та до 7:00 ресторанів, кафе, барів, їдалень, кафетеріїв, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винесення;
  • проведення концертів, крім тих, які влаштовуються закладами культури і для яких концертна діяльність є основним видом діяльності упродовж останнього року.

На час дії карантину Україна від 00:00 29 серпня закриває кордони для іноземців до кінця вересня (до 00:00 28 вересня). Заборона не торкнеться, зокрема тих, хто прямує транзитом, учнів/студентів та тих, хто їде на лікування.

“З метою недопущення поширення на території України другої хвилі COVID-19… На термін дії карантину тимчасово заборонити в’їзд на територію України іноземців та осіб без громадянства, крім певних категорій осіб”, – сказав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков перед ухваленням рішення.

Кому дозволять в’їзд до України

За словами Авакова, на час дії карантину в’їзд забороняється іноземним громадянам, крім осіб, які:

  • прямують на територію України транзитом та мають документи, що підтверджують виїзд протягом двох діб;
  • навчаються в Україні;
  • проходять військову службу в ЗСУ;
  • постійно проживають на території України та мають відповідну посвідку;
  • визнані біженцями або особами, які потребують додаткового захисту;
  • є працівниками дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні та членів їхніх сімей або перебувають на запрошення МЗС України тощо.

Постанова діє з 00:00 29 серпня до 00:00 28 вересня.

Також органам місцевого самоврядування надається право на доступ до даних електронного сервісу “Дій вдома” з метою поточного контролю осіб, які підлягають самоізоляції чи обсервації, чи порушили правила карантину.

Документ передбачає продовження для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації до 31 жовтня 2020 року.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас