“Іди гуляй звідси”: у Білій Церкві в новорічну ніч водій вигнав ветерана АТО з автобусу

маршрутка 22, маршрутка біла церква, висадив з маршрутки біла церква, в новорічну ніч висадив атошника, відмовив в пільговому проїзді біла церква, транссіті пільговики

На Новий рік перевізник “Транссіті” потрапив у черговий скандал. 

Відтак, у новорічну ніч в Білій Цекрві водій автобусу №22 (АА 8968 МО) відмовив ветерану АТО в безкоштовному проїзді та вигнав зі словами “Новорічна ніч, я тоже хочу спати. Іди гуляй звідси…”.

Про це повідомила Юлія Яценко сторінці Підслухано Біла Церква в Instagram.

Також Юлія зазначила, що у місті Вінниця, де вона навчається, на відміну від її рідного міста, “на свята проїзд абсолютно безкоштовний для ВСІХ. Якщо ти маєш пільги, ти їдеш за пільгами, не зважаючи на те, маршрутка це (цілодобова чи денна), автобус чи трамвай.”

Пряма мова:

“Ось приїхали ми на свята. Новорічна ніч, чекаємо 22, щоб дістатися центру. Мій хлопець ветеран АТО, то ж має повне право їхати за пільгами. Але коли приїхав водій, він вирішив, що він може відкрити свого рота і кричати до нього, бо ж: «Новорічна ніч, я тоже хочу спати. Іди гуляй звідси. І тд». Але якщо б не наші солдати, можливо не було б зараз ні в кого Новорічної ночі? Можливо б не було України? І можливо б не було уже дуже багато наших татів, чоловіків або ж синів?

Чому дана особа може відбирати у людини те, що дала держава? Чому замість поваги до людей, які дуже багато натерпілися (я дуже прошу, не писати, що це не так, бо не кожен знає, що вони проходять і  перемир’я, про яке говорять по телевізору, вони там не бачать), людей, які не сплять ночами, щоб захистити нас з вами, стоять під обстрілами взимку, в мороз ночами, ми отримуємо зіпсову святкову ніч і взагалі враження про місто вцілому.

Я знаю, щоб вирішити дане питання, потрібно йти до мерії, але на жаль, я не зможу займатися цим далі так, як їду знову до Вінниці. Але я дуже хочу, щоб на такі речі звертали увагу люди та наш мер! Але ж тільки ми разом та голова міста може щось змінити!

Номер 22 автобуса АА 8968 МО

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас