Гуманітарний вантаж дістався шпиталя у Дніпрі

Допомога Схід

У рамках Міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога Схід» пацієнтам Військово-медичного клінічного центра Східного регіону, що у Дніпрі, передано 16 багатофункціональних ліжок та ортопедичних матраців на загальну суму понад 140 тисяч гривень.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Як наголосив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, це медична гуманітарна допомога з Франції, яка надійшла автопотягом, що привіз обладнання на загальну суму понад 2 мільйони гривень.

— Потреба у таких ліжках є завжди, а благодійність французьких партнерів дозволяє не лише оновити їхній загальний фонд у медичних закладах, а й поповнити його, — підкреслив командувач.

За його словами, міжнародна гуманітарна ініціатива показала ефективність спільних дій цивільних і військових, а також патріотичних сил в Україні та міжнародних благодійників.

— Завдяки об’єднанню зусиль ми надаємо необхідну допомогу та сприяємо покращенню гуманітарної ситуації на сході. Ця робота триває. У нас є чіткі плани, у нас є друзі й, головне — у нас є бажання й надалі робити добрі справи, — додав генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Нагадаємо, що міжнародну стратегічну ініціативу «Допомога Схід» було започатковано у квітні 2018 року, коли генерал-лейтенант Сергій Наєв очолив операцію Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей. Проєкт одразу підтримали Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України на чолі з Леонідом Костюченко, а також Асоціація «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» в особі Діани Дольс.

Разом переможемо!

  •   

Рекомендовано для Вас