Дитячий омбудсмен, грубо порушивши ПДР, потрапив в ДТП, в якому постраждали його діти (Відео, фото)

Уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба, який сьогодні, 24 листопада, потрапив у серйозну аварію, грубо порушив правила дорожнього руху.

Про це повідомив правозахисник Сергій Наумович у своєму Facebook.

Микола Кулеба, уповноважений президента України з прав дитини, рухався з дітьми на червоний сигнал світлофора і потрапив в ДТП. Звичайно ж, бажаю йому і його дітям якнайшвидшого одужання, але так їздять тільки чисті чорти: до перехрестя він рухався по правій смузі, оскільки в лівій смузі була черга, маючи намір проїхати перехрестя прямо, – зазначив він. 

Наумович наголосив, що Кулеба проїхав стоп-лінію і став першим в лівому ряду.

Світлофор пропав з його поля зору і він дав собі дозвіл проїхати перехрестя, орієнтуючись по інтенсивності руху, але не помітив мікроавтобус, що рухався праворуч. Результат – на скріншотах, – додав правозахисник.

За інформацією з соцмереж, його молодший 10-річний син перевозився без автокрісла.

А ось і саме відео ДТП за участі Кулеби:

Омбудсменн дякує усім, хто турбується за нього, а також просить молитися небайдужих за швидке одужання його і дітей.

Стало відомо, у якому стані перебувають Микола Кулеба та його сини після моторошної аварії. Про це повідомив у Facebook Дмитро Живило із посиланням на товариша Кулеби.

47-річний Уповноважений президента з прав дитини – Кулеба “живий і у свідомості”.

А його діти знаходяться у важкому стані. У Єлисея перелом тазу, щелепи, забої різного ступеня. Тимофій в комі, лікарі борються за життя.

За інформацією поліції, синам Кулеби 19 і 10 років.

Поліція Київщини вже розпочала розслідувати обставини ДТП за участю автомобіля уповноваженого Президента з прав дитини Миколи Кулеби.

  •   

Рекомендовано для Вас