Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > “Динамо” вириває перемогу в “Шахтаря” у матчі за Суперкубок (Відео голів)
“Динамо” вириває перемогу в “Шахтаря” у матчі за Суперкубок (Відео голів)
Неділя 28 Липня, 2019

У Одесі у матчі за Суперкубок України “Динамо” перемогло “Шахтар” та здобуло перший трофей нового сезону. Підопічні Олександра Хацкевича отримали вольову перемогу, програючи з рахунком 0:1.

“Шахтар” відкрив рахунок наприкінці 1-го тайму. Після кутового кияни вибили м’яч від своїх воріт, він опинився у Алана Патріка, який з меж штрафного майданчика потужно пробив по воротах.

“Динамо” відновило рівновагу на 80-й хвилині. Після подачі кутового головою гол забив Микита Бурда.

Ще за 3 хвилини киян вивів вперед Денис Гармаш, який відправив м’яч у сітку у падінні після передачі з правого флангу.

“Динамо” перемогло “Шахтар” 2:1 та здобуло перший трофей сезону.