Бізнес в Білоцерківській лікарні № 3: лікарі вимагають кошти за свої послуги

У Білоцерківській міській лікарні № 3, що знаходиться по вул. Карбишева, в інфекційному відділенні, завідувачем якого є Акименко Ніна Вікторівна, вимагають гроші за консультацію, в якій не було встановлено діагнозу хвороби, не взяти крові на аналіз та не проведено жодних досліджень.

З такою історією звернувся чоловік на сторінку Підслухано БЦ у мережі Facebook.

Він заявив, що лікар вимагала сплати 79 грн в бухгалтерію за те, що вона подивилась на висипання і встановила, що це не вітрянка. Потім направили його до лікаря Устименко (дерматолога).

Вона навмисно відправляє людей до інфекційного відділення з метою збору коштів! Про те, що послуга платна, ніхто не повідомив, лише після 5 хвилинного огляду завідувачем інфекційним відділенням, мені винесли незрозумілу квитанцію без підпису і печатки на оплату послуг у розмірі 79 грн.!“, – повідомляє чоловік.

Зауважимо, депутатами Білоцерківської міськради було прийняте рішення щодо оплати медичних послуг у лікарнях міста для громадян, які не мають білоцерківської прописки.

Так, в «Білоцерківської міської лікарні №3» встановлені наступні розцінки: 1 день стаціонарного лікування обійдеться в 497 гривень, без урахування опалення — в 464 гривні. Щоб потрапити до лікаря потрібно віддати 79 гривень за одне відвідування.

Конституційний суд визначив, що безоплатність медичної допомоги означає неможливість стягування з громадян плати за таку допомогу в державних і комунальних закладах у будь-яких варіантах розрахунків: як готівкою, так і безготівково, чи у вигляді добровільних внесків до різноманітних медичних фондів, чи у формі обов’язкових страхових платежів (внесків) тощо.

Окрім цього, Кримінальний кодекс України містить 184 статтю, яка визначає кримінальну відповідальність за незаконну вимогу оплати за надання медичної допомоги.

  •   

Рекомендовано для Вас