Білоцерківців запрошують до безкоштовного перегляду фільму «Тато»

Білоцерківців та гостей міста запрошують в кінотеатр ім. О. Довженка до перегляду документального фільму «Тато». Це історія юної українки Ольги, яка у пошуках загиблого на російсько-українській війні батька перетворилася на доньку воїна Володимира Самоленка, який став одним із перших добровольців батальйону «Донбас».

Для Ольги її тато був найкращим другом. За два роки їй доведеться подолати важкий шлях, аби дізнатися про життя батька на війні, про те, що таке ДНК та як ідентифікується тіло. У спілкуванні з побратимами і друзями Ольга хоче зрозуміти, чому тато пішов на війну та як це його змінило. Олі належить відкрити батька з другого боку: не тільки як турботливого сім’янина, а й як людину, віддану почуттю обов’язку до останнього подиху.

Після перегляду відбудеться спілкування та обговорення фільму з режисерками Ларисою Артюгіною (Україна) та Мартою-Дарією Клінава (Білорусь).

За ініціативи Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви та за сприяння колективу кінотеатру імені Довженка, перегляд фільму є безкоштовним.

Аудиторія 16+

Рекомендовано для Вас