Білоцерківці обурені тим, що учасникам АТО не дали приміщення по вул. Я. Мудрого

На 75 сесії Білоцерківської міської ради, яка відбулася 29 серпня, депутати не прийняли рішення про надання в користування нежитлового приміщення по вул. Я. Мудрого, 44, на 2019 рік учасникам АТО.

Ініціативна група білоцерківців на чолі з Дмитром Яценком у травні 2019 року звернулася до міськради з проханням надати це приміщення ветеранській організації воїнів російсько-української війни задля облаштування “Ветеранського дому”. Однак міська рада проголосувала проти:

Міський голова Геннадій Дикий обіцяв ГО «Соборна Україна» знайти альтернативне приміщення, але обіцянка так і лишилася обіцянкою. Отже, поки що учасники АТО лишаються без приміщення.

Таке рішення БМР викликало бюрю емоцій у мешканців міста, зокрема в активіста Юрія Москаленка: “міська зрада проголосувала ПРОТИ… Чому? Бо, як я вже вказав вище, то – самий центр міста і здогадатися про комерційну привабливість приміщення не важко… В чиїх інтересах? Здогадатись тех не великий труд: достатньо подивитись на результати голосування…

Громадська організація “Зміни Білу Церкву” передала звернення до мiського голови з приводу накладення “Вето” на рiшення, вчора проголосували. Про це повідомив та закликав долучитись інші громадські організації Віталій Нестеренко

  •   

Рекомендовано для Вас