Білоцерківський дитячий садочок № 8 “Золотий півник” під загрозою закриття

Під загрозою закриття перебуває дошкільний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 8 “Золотий півник” Білоцерківської міської ради.

Про це повідомив депутат Київоблради Максим Романович Запаскін.

27.01.2020 Київський окружний адміністративний суд відкрив провадження за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, предметом якого є вимога вжиття заходів реагування у вигляді повного зупинення експлуатації (роботи) нежитлової будівлі Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 8 “Золотий півник” Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Івана Кожедуба, буд. 165, шляхом зобов`язання відповідача повністю зупинити експлуатацію вказаного об`єкта до повного усунення порушень, зазначених в акті від 27.12.2019 №1070.

Повний текст ухвали: https://opendatabot.ua.

Максим Запаскін

У світлі тогорічних пожеж з сумними наслідками та посиленням внаслідок цього пожежного контролю з боку ДСНС є очевидним той факт, що виконавча влада нашого міста не до кінця розуміє необхідність виконання приписів з метою забезпечення протипожежної безпеки. В цьому разі, небезпека стосується малюків, які навчаються у дошкільному закладі.

Максим Запаскін

Невже минулорічні події не навчили, що з приписами ДСНС шуткувати не варто. Навіщо доводити справу до суду? Невже благоустрій міста та плитка важливіша ніж життя та здоров’я наших дітей?

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас