Білоцерківський ДРАЦС візьме участь у заході “Кохання поза часом”

Кохання поза часом, Білоцерківський ДРАЦС

14 лютого, у День Святого Валентина, Білоцерківський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану працюватиме в подовженому режимі – з 08:00 до 20:00 години.

Таку акцію “Кохання поза часом 2021” анонсували у Міністерстві юстиції України.

У Валентинів день всі закохані зможуть подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану заяву про державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати шлюбякщо він призначений у вищевказаний день.

У Мін’юсті опублікували затверджений перелік відділів ДРАЦС, які стануть учасниками акції. Серед них є і Білоцерківський ДРАЦС.

Загалом на Київщині участь у акції візьмуть ще чотири відділи: Бориспільський, Бучанський, Березанський та відділ ДРАЦС по місту Переяславу та Переяслав-Хмельницькому району.

Хто може зареєструвати шлюб:

  • пари, яким вже призначено державну реєстрацію шлюбу на 14 лютого;
  • пари, де жінка вагітна або є спільна дитина (без попередньої заяви за наявності відповідних документів, що підтверджують підставу для скорочення терміну очікування);
  • пари, які обрали послугу “Шлюб за добу” https://kyivobljust.gov.ua/dergavna_reestracia_aktiv_civil_stanu/shlyub_za_dobu (Біла Церква 5620 грн).

Документи необхідні для подачі заяви на реєстрацію шлюбу:

Для  громадян  України:

Оригінали документів:

  1. Паспорт ;
  2. Ідентифікаційний код ;
  3. Для тих, хто раніше був у шлюбі – Свідоцтво про розлучення або рішення суду.
  4. Документ, що пов’язаний з військовою службою (військовий квиток, приписний або білий квиток)

Для Іноземних громадян:

  1. Паспорт (оригінал) та нотаріально завірена копія перекладу всіх сторінок  на українську мову;
  2. Для тих, хто раніше був у шлюбі: свідоцтво з опостилем про розірвання шлюбу (оригінал), та нотаріально завірений переклад на українську мову.

Враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я щодо застосування профілактичних заходів, прийом громадян в обов’язковому порядку проводиться за наявності у них індивідуальних засобів захисту – масок/респіраторів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас