Білоцерківські ДЮСШ – призери конкурсу кращих спортивних шкіл Київщини

Спортшкола Біла Церква

Три спортивні школи з Білої Церкви стали призерами огляд-конкурсу організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл Київської області за 2019 рік.

На Київщині завершився огляд-конкурс організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл Київської області за 2019 рік за участю всіх дитячо-юнацьких спортивних шкіл Київської області, незалежно від форми власності та підпорядкування.

За результатами огляд-конкурсу, що проводився Управлінням фізичної культури і спорту, з метою визначення рівня організації фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи, підведення підсумків діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл Київської області у 2019 році, в Київській обласній державній адміністрації за участю керівництва адміністрації розглядатиметься питання щодо покращення ефективності роботи ДЮСШ.

Що ж до умов проведення, то відзначимо, що сам огляд-конкурс проводився з олімпійських видів спорту з розподіленням ДЮСШ на три групи та окремо з видів спорту, що не входять до програми Олімпійських ігор, але культивуються в ДЮСШ без розподілу на групи.

РЕЗУЛЬТАТИ ОГЛЯД-КОНКУРСУ

Отже, вашій увазі імена нових переможців серед дитячо-юнацьких шкіл з олімпійських видів спорту згідно розподілу на три групи.

І група (спортивні школи з кількістю до 10 ставок тренерсько-викладацького складу):
1 місце – Комунальна організація Бориспільської районної ради “Бориспільська районна ДЮСШ” (директор Геннадій  Яцюта)
2 місце – Комплексна ДЮСШ КОО ВФСТ «Колос» (директор Степанчук О.)
3 місце – Березанська ДЮСШ «Старт» (директор Олексій Фесенко)

ІІ група (спортивні школи з кількістю від 10 до 20 ставок тренерсько-викладацького складу):
1 місце – Комунальний заклад Білоцерківської міської ради дитячо-юнацька спортивна школа “Юність”  (директор Володимир Корнієнко)
2 місце – Комунальний заклад Броварської районної ради „Дитячо-юнацька спортивна школа” (директор Тетяна Філіпова)

3 місце – Комунальний заклад Білоцерківської міської ради ДЮСШ “Богатир”(директор Валерій Падалець)

ІІІ група (спортивні школи з кількістю понад 20 ставок тренерсько-викладацького складу):
1 місце – Бориспільська ДЮСШ (директор Михайло Шкоруп)

2 місце – Ірпінська ДЮСШ (директор Володимир Тарасов)
3 місце – Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Дитячо-юнацька спортивна школа № 1» (директор Юрій Гончаренко)

Результати серед дитячо-юнацьких шкіл з неолімпійських видів спорту.

1 місце – Комунальний заклад Броварської міської ради комунальна організація «Дитячо–юнацька спортивна школа з ушу та єдиноборств» (директор Олег Чуканов)
2 місце – Ірпінська ДЮСШ (директор Володимир Тарасов)
3 місце – Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа ГО Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України (директор Максим Шелегадський)

НОВІ ТРАДИЦІЇ НАГОРОДЖЕННЯ
ДЮСШ, які здобули І-ІІІ місця в групах з олімпійських видів спорту та окремо з видів спорту, що не входять до програми Олімпійських ігор, будуть відзначені нагородною атрибутикою Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації.
Таке відзначення стане новою традицією на Київщині — всі переможці будуть нагороджені на місцях безпосередньо керівником Управління Сергієм Тимофєєвим.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас