Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Білоцерківець Марк Падун став переможцем престижної велогонки
Білоцерківець Марк Падун став переможцем престижної велогонки
Четвер 1 Серпня, 2019

Наш спортсмен виграв загальний залік і став найкращим молодим гонщиком туру. Білоцерківський велогонщик команди Bahrain-Merida Марк Падун виграв загальний залік багатоденки Adriatica Ionica Race.

Також він став найкращим молодим гонщиком туру. У загальному заліку багатоденки Падун на 6 секунд випередив бельгійця Бена Херманса і на 15 секунд британця Джеймса Нокса.

Adriatica Ionica Race проходила з 24 по 28 червня в Італії поблизу Венеції і півдня Альп.

“Я так вдячний моїм товаришам по команді. Мені все допомагали. На фінальному етапі був дуже небезпечний спуск в Трієст, а потім підступний фінальний круг по місту. Вся команда працювала на мене від старту до фінішу, захищала. Я щасливий, що можу відсвяткувати з ними великий успіх. Це перша перемога на багатоденній гонці в моїй кар’єрі “, – сказав Марк Падун після гонки.

В серпні Марк виступить у престижній супербагатоденці «Вуельта Іспанія» та чемпіонаті світу в Йоркширі, Великобританія.