Анатолій Штефан подає до Таїсії Маламан зустрічний позов: в разі виграшу гроші підуть на благодійність

Анатолій Штефан

Анатолій Штефан подає до блогерки Таїсії Маламан (Di.rubens) зустрічний позов про компенсацію моральної шкоди. Він хоче відсудити 300 тис грн і обіцяє віддати їх на благодійність.

Про це повідомив Штефан на пресконференції “Укрінформ”.

“Як громадянин України, а не як військовослужбовець, я подаю зустрічний позов про відшкодування моральної шкоди, завданої мені даною особою. Я проситиму суд задовольнити позов у розмірі 300 тисяч гривень. У разі задоволення позову я перерахую 100 тисяч як благодійну допомогу на Головний шпиталь Міністерства оборони, 100 тисяч на Благодійний фонд “Повернись живим”, 99 999 гривень на Благодійний фонд “Таблеточки” і 1 гривню позивачу”, – сказав Штефан.

Адвокат офіцера Масі Найєм повідомив, що позов подається у зв’язку з недостовірними даними про Штефана, які 20 січня 2021 року Маламан виклала на відеохостингу Youtube.

“А саме за фрази: “офіцер ЗСУ воює з мирним населенням”, “розмістив фотоколаж, де помістив моє усміхнене обличчя на фоні Алеї Героїв Небесної Сотні”, “весь шквал цього негативу викликав наш герой Штірліц, сфальсифікувавши матеріали”, “заради власної вигоди, заради хайпу Штірліц публікує це відео у всіх соцмережах, розсилає всім ЗМІ. Такі висловлювання порушують право на недоторканність честі та гідності та дискредитують репутацію полковника ЗСУ”, – прокоментував Наєм.

16 вересня стало відомо, що Маламан підготувала позов проти Штефана, який першим надав розголосу її публічного зізнання у любові до Росії в TikTok. Сама блогерка вважає, що військовий буцімто поширив її “особисту інформацію”.

У позові також ідеться про вимогу видалити з мережі скандальне відео, а також запис про неї у “Миротворці”.

У скандал Маламан потрапила у січні 2021 року, коли публічно заявила про підтримку Росії. Анатолій Штефан поширив ролик з TikTok в інші соцмережі, через що вчинок дівчини спричинив справжній скандал.

  •   

Рекомендовано для Вас