Анатолій Шарій «позичив» прізвище однофамільця для реєстрації партії. Це коштувало йому $500

Анатолій Шарій Віктор Шарій

«Партія Шарія», яку пов’язують із проросійським відеоблогером Анатолієм Шарієм, насправді використовує прізвище зовсім іншої людини — Віктора Шарія з Дніпра. Він погодився «позичити» своє прізвище за 500 доларів, однак тепер змінив своє рішення та хоче «відібрати» його назад.

Про це Віктор Шарій повідомив в ексклюзивному інтерв’ю hromadske.

Чоловік розповідає, що використати його прізвище в «Партії Шарія» захотіли у 2019 році — перед виборами до Верховної Ради. Тоді Віктору Шарію зателефонували представники відеоблогера та запропонували грошову винагороду, на що той погодився. 

Віктор Шарій розповів, що після візиту до нотаріуса він довгий час жодного стосунку до партії не мав: «Після того, як я дав свою згоду, я на деякий час навіть забув про них».

Однак тепер Віктор Шарій запевняє, що хоче забрати дозвіл на використання прізвища в назві партії назад. Він зазначив, що йому вже набридли жарти оточення про те, що його прізвище використовує «Партія Шарія».

«Починають підколювати, “стібатися”, а мені це вже неприємно. І я хочу зараз поставити в цьому всьому крапку», — зазначив Віктор Шарій.

Зазначимо, що згідно зі статтею 9 закону «Про політичні партії в Україні» назва партії не може містити ім’я людини без її письмової згоди (або її спадкоємця), засвідченої в установленому законом порядку.

Нагадаємо, у жовтні 2020 року Віктор Шарій звернувся до Окружного адміністративного суду Києва з вимогою заборонити «Партії Шарія» не лише використовувати своє ім’я, але й заборонити діяльність цієї політсили взагалі. Однак у грудні чоловік від позову відмовився. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

  •   

Рекомендовано для Вас