Афери білоцерківських агенств нерухомості

оренда житла біла церква

22 травня зі скаргою на агенства нерухомості “Власник” и “Альянс” звернувся ошуканий орендар Al Royal на сторінці Підслухано БЦ. Він зазначив, що ріелтори вчиняють зі своїми клієнтами вкрай непристойно, завідомо надаючи неправдиву інформацію.

У випадку Al Royal це було так: він з дружиною шукав житло на довготривалий термін, підібравши квартиру на смак, ріелтор запевняла, що житло здається мінімум на 3 роки. Винаймач оплатив вартість оренди за 2 місяці та 100% комісію за послуги ріелтора. Все б було добре, аби через 5 місяців не з’явилась власниця і не попросила звільнити квартиру. Вона запевнила орендодавців, що ріелтор знав, на який термін здається квартира – 6 місяців.

Договор с агентством – “филькина грамота” ни о чем. Договора на предоставление изначальных информационных услуг никакого нет с агентством, поэтому арендатор в правовом поле никак не защищен. Хотя, при этой ситуации, и не обязан платить ни за какие услуги агентству, если на то пошло, раз договоренность всего лишь устная. Теперь для поиска нового жилья и переезда, агенство снова требует за свои так называемые “услуги” 100% комиссию. И переезд снова встает в кругленькую сумму, учитывая и физический труд и моральный ущерб. Исходя из этого, агентства недвижимости, кроме как аферистами, иначе назвать никак нельзя. Дело имелось с АН “Власник” и АН “Альянс”. Уважаемые украинцы! Думайте головой! Достаточно кормить наживающиеся на нас с Вами махинаторские организации типа “Рога и копыта”!“, – зазначив Al Royal.

Будьте уважні і обережні при пошуку житла, адже охочих нажитися на вас багато!

  •   

Рекомендовано для Вас