126 дітлахів з Білоцеркіської громади поїхали на відпочинок до моря

13 липня біля приміщення ПК “Білоцерківмаз” зібрались 126 дітей  Білоцерківської міської територіальної громади, які потребують соціальної уваги та підтримки, аби розпочати цікаву подорож у відпочинок.

Зокрема це: діти-сироти, діти-інваліди,  діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти учасників АТО, діти ВПО та діти, які опинилися в складних життєвих обставинах. Автобусами діти та підлітки від’їхали на двотижневий відпочинок до дитячого заміського закладу оздоровлення та відпочинку «Рассвет» ТОВ «КО «Перлина Чорномор’я» (Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка).

Про це повідомила пресслужба Білоцерківської ОТГ.

Провели дітвору до моря перший заступник міського голови Інна Новогребельська, начальник служби у справах дітей міської ради Інна Паливода, заступник начальника управління з питань молоді та спорту міської ради – начальник відділу з питань сімейної та молодіжної політики Марина Гончарук, батьки, рідні та опікуни.

Цікаво та з користю для здоров’я провести час перед новим навчальним роком – саме така мета літнього відпочинку для дітей. Тож питання дозвілля та оздоровлення дітей громади на сьогодні залишається одним із пріоритетних і актуальним  для виконавчих органів Білоцерківської міської ради.  

Свідченням цього стало і прийняття сесією міської ради Програми оздоровлення та відпочинку дітей  Білоцерківської   міської територіальної громади  на  2021-2023 роки. Координацію щодо її виконання  покладено на управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради. На реалізацію даної Програми в бюджеті  Білоцерківської МТГ передбачені кошти  в сумі 4,5 млн грн, що робить можливим забезпечити  послугами  відпочинку  близько 300 дітей у позаміських (стаціонарних) закладах оздоровлення та близько 1500 дітей  – в  пришкільних таборах денного перебування. На жаль,  роботу  таборів денного перебування   (на базі міських закладів загальної середньої освіти) влітку 2021 року  відмінено у зв’язку із непрогнозованою епідеміологічною ситуацією пов’язаною із захворюваністю на COVID -19. 

  •   

Рекомендовано для Вас