Нове обладнання для Білоцерківського пологового будинку

пологовий біла церква

Зробити все, щоб народжувалися здорові діти. 25 серпня міський голова Геннадій Дикий відвідав «Білоцерківський пологовий будинок». Зокрема, ознайомився із організацією функціонування інфекційного пологового відділення, відділення інтенсивної терапії новонароджених та пологового залу.

Цьогоріч за кошти місцевого бюджету було придбано обладнання, яке в рази покращує якість надання послуг та підвищує оперативність та рівень проведення необхідних досліджень на суму майже півтори мільйони гривень. 

Наприклад, завдяки придбаним аналізаторам відтепер є можливість за декілька секунд робити загальні та біохімічні аналізи крові, які складаються з 10 -15 різних показників. Щоденно аналізаторами роблять щонайменше по 30 аналізів. Раніше такі маніпуляції проводили вручну, і  результати аналізів потрібно було чекати від 40 хвилин до години.

Також було презентовано лапароскопічну стійку Storz – надійний і найсучасніший комплекс обладнання, який дозволяє комфортно працювати на професійному рівні та проводити  лапароскопічну За дві годити після операцій пацієнти вже можуть вставати, післяопераційний період становить лише добу. Потреба в апараті є, адже операцій такого рівня минулого року потребувало більше 250 пацієнтів. Відтепер, пацієнти зможуть отримувати послугу в міському пологовому будинку. Лапароскоп було придбано раніше, за кошти міського бюджету, його вартість становила 4,5 млн грн.

Реанімаційні комплекси відділення інтенсивної терапії новонароджених поповнилися повним комплектом обладнання, яке дозволяє проводити необхідні маніпуляції та інтенсивну терапію новонароджених. Комплекси мають й  апарати ШВЛ лампи для фототерапії, інкубатори для новонароджених та реанімаційні стійки.

Варто наголосити, що пологовий будинок має чи не єдиний на Київщині транспортний інкубатор, який дозволяє транспортувати дитину у теплих умовах й з підтримкою кисню, а завдяки сучасному портативному УЗД-апарату, з’явилася можливість не везти немовля до обласної лікарні, а на місці, оперативно з’ясувати вроджені вади серця, патології нервової системи та проводити за необхідності лікування.  

Оновлення реанімаційного відділення є вкрай важливим, адже щороку сюди потрапляє до 160 немовлят.

Також було закуплено операційні столи, акушерські ліжка, монітори пацієнта, світильники операційні на суму більш як 700 тис грн. Установа також придбала й стереоскоп – який дозволить проводити ранню діагностику онкозахворювань

Оскільки Білоцерківський пологовий будинок було визначено як один із опорних медичних закладів Київщини для прийому породіль, в  яких виявили COVID-19, то установі Національною службою здоров’я також було виділено кошти, за які було придбано діагностичну ультразвукову систему, п’ять кисневих концентраторів, проведено розмежування загального коридору металопластиковоими конструкціями в інфекційному пологовому відділенні, облаштовано відеонагляд в інфекційних пологових залах та закуплено ряд інших необхідних пристроїв для роботи на суму майже 1 млн грн.

Лікарі закладу пройшли навчання, аби вміти користуватися новітнім обладнанням, тому якість послуг зросла.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас