Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Німецьке місто Брауншвейг стало містом-побратимом Білої Церкви
Німецьке місто Брауншвейг стало містом-побратимом Білої Церкви
Понеділок 19 Грудня, 2022

Біла Церква отримала ще одне місто-побратим й ініціатива про партнерство надійшла саме від Брауншвейгу. Це німецьке місто виявило надзвичайне розуміння ситуації, що склалася в Україні й таким чином наголосило на своїй незаперечній підтримці.

Про це повідомила пресслужба Білоцерківської МТГ.

«Укладення цієї Угоди викликано загарбницькою війною Росії проти України з 24 лютого 2022 року, яка суперечить міжнародному праву. В цій надзвичайній ситуації ми особливо солідарні з громадянами міста Білої Церкви, а також з усіма людьми, які через війну, розв’язану Росією проти України, були вимушені покинути свою Батьківщину і знайшли прихисток в Білій Церкві і Брауншвейгу», – такі відверті й прямолінійні слова є в тексті «Угоди про партнерство солідарності між містами Брауншвейг / Федеративна Республіка Німеччина і Біла Церква / Україна» яка була підписана 14 грудня 2022 року у місті Брауншвейг.

Представники Білоцерківської територіальної громади, Катерина Возненко (заступник міського голови) та Анна Олійник (керуюча справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради) провели робочу зустріч з представниками відділу міжнародних зв’язків Брауншвейгу Петрою Хавеманн, Сабіне Апель та Барбарою Фріш. На зустрічі також були присутні представники Асоціації «Вільна Україна» Ігор Пірошик (голова) й Олена Герберг (контактна особа з містом Біла Церква) та давній друг Білої Церкви Голова Благодійного фонду «Хоф Шлютер» Андре Новотні. На робочій зустрічі обговорювалось те, яка допомога наразі є найнеобхіднішою для Білої Церкви з огляду на теперішню ситуацію. Згодом до зустрічі приєдналися мер міста Брауншвейг Торстен Корнблюм та віцемер Аннегрет Іхбе.

«Важливо, щоб зараз ми швидко допомогли Білій Церкві з огляду на кризову ситуацію з енергопостачанням в Україні», – зазначив у своїй промові Торстен Корнблюм, – «Мені особливо приємно, що на цій зустрічі присутні інші добродії які, окрім численних волонтерських проєктів для громадянського суспільства, сприяють нам у співпраці з Білою Церквою, що своєю чергою пришвидшить і зробить конструктивнішою нашу спільну допомогу».

Після робочої зустрічі «Угода про партнерство солідарності між містами Брауншвейг / Федеративна Республіка Німеччина і Біла Церква / Україна» була урочисто підписана мером Брауншвейгу Торстеном Корнблюмом та заступником міського голови Білої Церкви Катериною Возненко.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors