“Нехай вибачається перед українським народом або — буде бій!”: нове відео Богдана Грицая

Усик Грицай

Раунд третій: український борець Богдан Грицай в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу НТА відповів на нове відео боксера Олександра Усика.

В ефірі телеканалу НТА Богдан заявив, що не буде битися з Усиком за правилами боксу, оскільки саме боксер перший кинув виклик, а тому він вибрав вид єдиноборства.

“Усик не погодився на бій. Він запропонував мені бій без правил. Не я, а він розповідав, що “диванний експерт” заходить у двері, і він його нокаутує. Бокс? Для мене це неприйнятно. Це він мені запропонував бій. Це чітко видно на відео. А я і є той “диванний експерт”. Я прийняв його виклик. На відео чітко видно, що людина заходить не в ті двері, і він її нокаутує. Ви бачите на відео, де правила, зважування, медкомісія про яку він говорить? Там немає правил, і тому я вирішив, що бій без правил”, – цитує слова Грицая видання XSPORT.

“Як джентельмен він має відповідати за те, що говорить і, відповідно, вибачитися перед усім українським народом, зрозуміти ситуацію або відповідно на тих правилах, яких саме він запропонував, має відбутися бій, а це саме – без правил”, – додав тренер Богдана Грицая Олексій Семенюшко

Відео телеканалу НТА:

Повне інтерв’ю Богдана Грицая:

Раунд перший: Український борець прийняв виклик Олександра Усика на бій без правил (Відео)

Раунд другий: “Мені не потрібні бої без правил”: Усик відповів на виклик українського борця

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас