Наєв відвідав Північну операційну зону: Тривають заходи з мінування небезпечних напрямків

Сергій Наєв

Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав військовослужбовців та прикордонників у Північній операційній зоні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Як передає Укрінформ, про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України у Фейсбуці.

Зазначають, що Генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав позиції військовослужбовців Збройних Сил України та прикордонників, які стали міцним “щитом”, щоб не дати противнику жодного шансу повторити наступ з півночі.

Він також поспілкувався з військовослужбовцями безпосередньо на позиціях, ознайомився з умовами їх служби, оцінив рівень оборони та обговорив тактичні плани захисту.

“На даний час ситуація повністю контролюється військовими частинами Збройних Сил України, підрозділами Державної прикордонної служби, підрозділами інших військових формувань та правоохоронних органів. Щодня наші оборонці виконують комплекс заходів щодо покращення інженерного обладнання оборонних позицій”, – запевнив Наєв.

Як повідомив командувач, наразі тривають заходи з мінування небезпечних напрямків та облаштування інженерних загороджень.

Підрозділи Державної прикордонної служби України здійснюють заходи щодо укріплення державного кордону України на всіх небезпечних та загрозливих напрямках.

За його словами, робота триває як в штабах та органах військового управління, де досвідчені бойові генерали щодня виконують завдання щодо підсилення нашої оборони на всіх напрямках. Безпосередньо на місцях командири бригад, батальйонів, рот та взводів вміло керують підлеглим особовим складом.

“Ця робота засвідчує сумлінне та правильне ставлення до ситуації всіх військовослужбовців. Все це дає нам впевненість у тому, що оборона буде стійкою та непрохідною для противника”, – наголосив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України.

Також генерал-лейтенант нагородив відомчими відзнаками військовослужбовців, які особливо старанно проявили себе під час виконання завдань.

Рекомендовано для Вас