Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Наєв передав волонтерам Білоцерківщини прапор підписаний Залужним
Наєв передав волонтерам Білоцерківщини прапор підписаний Залужним
Середа 16 Серпня, 2023

Командувач Об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України, який організували волонтери з Білоцерківщини.

Про це повідомив Сергій Наєв у своєму Телеграм.

Відвідав благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України, який організували волонтери з Білоцерківщини. 

Від імені українських захисників, висловив щиру подяку всім небайдужим за сприяння та допомогу у боротьбі з російським агресором, вручив прапор, підписаний Головнокомандувачем ЗСУ генералом Валерієм Залужним. 

Побажав волонтерам сили, наснаги, віри та успіхів у всіх починаннях. Впевнений, що волонтерська діяльність є вагомим внеском у нашу спільну перемогу”, – написав Командувач.

За його словами, діяльність волонтерів є прикладом для кожного, а безкорислива важлива праця надихає військових на нові звершення та дарує впевненість у своїх силах.

Серед волонтерів – відома волонтерка зі Сквири Наталя Харчук. Жінка з початку повномасштабного російського вторгнення почала допомагати військовим. Вона шила теплий одяг, балаклави та пов’язки. Пізніше стала піклуватися переселенцями, залучивши підприємців і просто небайдужих людей, щоб забезпечити всім необхідним тих, хто вимушено покинув рідний дім.

– Тоді я зрозуміла, що не можу бути осторонь тих подій, які відбуваються в нашій країні. Хотілося допомогти кожному, адже вірю, що коли ми об’єднані, то зможемо подолати усі перешкоди, – наголосила Наталя Харчук.

Зараз волонтерка постійно займається збором коштів на закупівлю необхідного обладнання та військового спорядження. Разом з іншими однодумцями організовує різні благодійні ярмарки, заохочуючи до своєї діяльності та співпраці ще більше людей.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors