Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Наскільки популярна робота водієм у Білій Церкві?
Наскільки популярна робота водієм у Білій Церкві?
П’ятниця 6 Травня, 2022

Вміти керувати авто – цінна навичка. По-перше, власний транспорт дозволяє відчувати себе вільнішим. І по-друге, гарний водій завжди може перетворити своє уміння на додаткове чи навіть основне джерело доходу. 

На сайтах пошуку вакансій, таких як, Jooble, можна знайти пропозиції для водіїв з різними категоріями прав. У цій статті ми розглянемо вакансії для водіїв у Білій Церкві і доведемо, що ця робота затребувана не лише у столиці. 

 А коли буде піца? 

Останні кілька років набули популярності сервіси з доставки (особливо – смачної готової їжі). А разом із цим збільшився попит на кур’єрів. Їхні футуристичні рюкзаки-холодильники заполонили великі міста і поступово дісталися й до менших. У тому числі й до Білої Церкви. 

Ми, звісно, бачили кур’єрів,  які ходять пішки чи їздять на велосипедах. Але найзручнішим вважаємо транспорт категорії А. 

Гарна новина: права на водіння мотоциклів і мопедів можна отримати вже в 16 років. Тож робота в кур’єрській службі може стати неоціненним досвідом першої роботи.
Не дуже гарна новина: мототранспорт має бути власним. Але тепер підлітки можуть сміливо просити мопед і казати: «мені треба для роботи»! 

 Таксі, довези мене до «Олександрії»!

Біла Церква набагато менша за Київ (67,84 км² проти 835,58 км²). Але водночас це найбільше місто в Київській області. Біла Церква розташована на обох берегах річки «Рось». І тут є на що подивитися: архітектурні пам’ятки, будинок органної музики, музеї, археологічні розкопки на Замковій горі. А найвизначніша локація – це дендропарк «Олександрія» на околиці міста. 

Біла Церква може бути чудовим варіантом для локального туризму. Тому тут багато служб таксі. За запитом «служби таксі біла церква» ми нарахували п’ятнадцять різних назв. 

Зазвичай шукають водіїв із власним авто. Долучитися можна навіть без співбесіди за допомогою мобільного додатку за принципом міжнародних служб таксі. 

Для фанатів великих машин

Окрема категорія водіїв – це умільці, що вміють впоратися з вантажівками. І в цьому підрозділі ми знайшли для вас такі варіанти:

  • Водій зерновоза

Чи знали ви, що Україна – один зі світових лідерів експорту зернових? Звісно знали. А тепер ще трохи шок-контенту: у самій лише Білій Церкві розташовані кілька аграрних підприємств, які постійно потребують водіїв специфічної категорії С із досвідом керування зерновозом. На відміну від кур’єрської і служби таксі, тут вас забезпечать службовим транспортом. Складна, але доволі цікава робота, якщо любите подорожувати країною та слухати життєві історії випадкових попутників. 

Водій самоскида

Робота не для слабодухих! Для того, аби влаштуватися водієм самоскида, вам необхідно мати досвід керування вантажівки з причепом не менш ніж на 750 кг.  Але й заробітна плата за таку роботу вище середньої.

Передаємо за проїзд!

Якщо ви любите людей і вмієте керувати транспортом, паралельно рахуючи залізні гривні, робота водія маршрутки для вас. Є кілька варіантів:

Місцевий транспорт. 

Місто обслуговує низка транспортних підприємств. Тут можна покататися на тролейбусах і трамваях. Але основний транспорт – це маршрутки, які курсують по двадцяти різних напрямках.

Міжміський транспорт.

Відстань від Білої Церкви до Києва – 86 кілометрів. Це приблизно півтори години їзди автотранспортом. Тож за цим напрямком відбувається активний рух в обидві сторони. Студенти столичних вишів їздять до батьків на вихідні, а потім вертаються до гуртожитків. Або батьки студентів передають сумки із закрутками, і це ми не враховуємо тих, хто їздить щодня на роботу до Києва. Тож попит на водіїв пасажирського транспорту категорії D в Білій Церкві доволі великий.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors