Наскільки готові білоцерківські лікарні до COVID-19 станом на 14.04.20

лікарні білої церкви коронавірус

За сприяння Мінцифри створено дашборди щодо готовності медичних закладів України до боротьби з коронавірусом.

Відтепер у реальному часі можна проконтролювати забезпеченість та готовність лікарень протидіяти поширенню коронавірусу COVID-19. Дашборд доступний online та оновлюється щоденно за лінком: https://covid19.gov.ua/analitichni-paneli-dashbordy .

Дашборди містять інформацію про медичні заклади, що готові приймати хворих, вільні ліжкомісця та апарати ШВЛ, запаси засобів індивідуального захисту, медичний персонал тощо. Інформацію можна переглянути як по Україні в цілому, так і для окремих регіонів і навіть – медичних закладів.

Як видно на аналітичній панелі:

  • КНП БМР “Білоцерківська міська лікарня №3”, яка нині приймає хворих Київської області, забезпечена обладнанням на 68%, засобами індивідуального захисту на 64%, а персоналом на 92%.
  • Білоцерківський пологовий будинок, в якому народжують породілі з COVID-19, забезпечений обладнанням на 80%, засобами індивідуального захисту на 52%, а персоналом на 75%.
  • Білоцерківська міська лікарня №1, яку теж готують до прийому хворих на COVID-19, на сьогоднішній день забезпечена обладнанням на 84%, засобами індивідуального захисту на 64%, а персоналом на 65%.
  • КЗ Київської обласної ради “Київська обласна дитяча лікарня №2” забезпечена обладнанням на 83%, засобами індивідуального захисту на 28%, а персоналом на 61%.

На порталі можна знайти актуальну інформацію про карантин, протидію коронавірусу, а також важливі поради і рекомендації. Незабаром з’явиться інтерактивна мапа державних кордонів та інформація щодо перетину пропускних пунктів.

На порталі розміщено публічну інформацію у формі відкритих даних, щоб кожен міг вільно отримувати, обробляти та публікувати її на власних ресурсах, використовуючи достовірні дані з першоджерела.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас