Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Війна > На війні загинув командир Білоцерківського осередку “Центурії” Денис Мовчан
На війні загинув командир Білоцерківського осередку “Центурії” Денис Мовчан
Вівторок 19 Березня, 2024

3.03.2024 у боях на Авдіївському напрямку загинув Денис Мовчан “Борець” – легіонер Центурії та боєць І механізованого батальйону ІІІ Окремої штурмової бригади.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Борець був командиром Білоцерківського осередку Центурії. Прийшовши у організацію у 2021 р. у 16 років прихильником, вже у 18 років він став командиром осередку у рідному місті. У 2023 р. він закінчив Білоцерківський ліцей-гімназію №1, а далі пішов Шляхом Воїна. У липні 2023 р. він пройшов школу десятників Центурії, потім школу чотових. У листопаді того ж року Борець прийшов у Рекрутинговий центр ІІІ ОШБр добровольцем і після вишколу потрапив до І мехбату ІІІ ОШБр. Взявши у руки зброю, ставши до лав війська, він став легіонером Центурії.

Борець був 2005 р.н. Він пішов Шляхом Честі, але не встиг продовжити свій рід. Тому продовженням його життя буде продовження справи його життя – боротьби за Велику Україну!

Родини полеглих легіонерів Центурії потребують нашої допомоги. 

Картка матері легіонера Борця

4441111162555027

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors