На Софіївській площі зняли капелюха з головної ялинки України

головна ялинка 2021, ялинка 2021, головна ялинка країни, зняли капелюх з ялинки

На Софіївській площі змінять верхівку головної ялинки країни. Скандально відомий чаклунський капелюх вже встигли прибрати.

Після гучних невдоволень, один з організаторів новорічного свята компанія Folk Ukraine повідомив, що капелюх зняли з головної ялинки.

Як розповів засновник і директор проєкту Folk Ukraine Ігор Добруцький, який, зокрема, займається організацією зимових свят у Києві, капелюх замінять на зірку, яку збираються поставити 19 грудня на день Святого Миколая.

“Капелюх перенесемо в один із парків. Навесні побачите. Буде слугувати фотозоною”, – зазначив він.

 

Друзі! Новорічно-різдвяні свята ми повинні зустрічати в радості, мирі та сімейному затишку. Тож сьогодні вранці капелюх ми зняли, а на його місці в переддень Святого Миколая засяє чарівна зірка. 🎄⭐️

Опубликовано Folk Ukraine Воскресенье, 13 декабря 2020 г.

Додамо, що українці неоднозначно відреагували на новину про те, що традиційну зірку на верхівці новорічної ялинки цьогоріч замінили на дивний капелюх.

При цьому деякі кияни зазначають, що вживу дерево виглядає ще гірше, ніж на фото.

“Краще хай буде зовсім без верхушки, ніж таке уродство”, “Такої страшної ялинки у нас ще не було, ганьба”, “Вживу виглядає ще гірше, схоже на гумовий виріб”, “Можновладці показали, що у них все в шляпі, все добре”, “А що ви хотіли, яка влада, така і ялинка”, “І чому ця шляпа? Кому в голову приходять такі дурні ідеї? Невже у наших організаторів свят такий рівень інтелекту і фантазії?”, “Кияни, а слабо Вам не ходити до цього непотребства?”, “Діти не зрозуміють”, – писали українці в соцмережах.

Організатор святкового містечка на Софіївській площі Ігор Добруцький у коментарі Радіо Свобода пояснив, що капелюх на головній ялинці країни має казкове підгрунтя, а хвиля критики на його адресу пов’язана зі стресом, у якому українці перебувають через пандемію та кризу.

«Це вперше ми зробили для дітей щось. Завжди дорослі люди змагались своїми смаками, як зробити цікаву головну ялинку — і робили її в електроніці. Всі забули класику, традиції: на ялинці завжди були лісові герої, шишки, жолуді, грибочки. Зараз у цей тяжкий час якраз потрібна казка. Тому що з цим COVID-19 всі дуже перестрашені, а хочеться чогось щасливого і веселого», — зазначив Добруцький.

Також керівник проєкту Folk Ukraine відмітив, що під ялинкою розмістять інтерактивний пеньок, який матиме власний годинник і маленькі кафе.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас