Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > На півночі України збільшать кількість мобільних груп ППО, – Сергій Наєв
На півночі України збільшать кількість мобільних груп ППО, – Сергій Наєв
Неділя 26 Листопада, 2023

Україна продовжує постійно збільшувати кількість ППО та відточувати майстерність мобільних вогневих груп у Північній операційній зоні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це у телеграм повідомляє командування Об’єднаних сил Збройних сил України.

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергій Наєв зазначив, що «робота командирів у Північній операційній зоні постійно спрямована на підвищення ефективності мобільних вогневих груп. Ця діяльність полягає у збільшенні кількості вогневих груп, а також покращенні майстерності та професіоналізму українських воїнів».

Під час відповідних тренувань військовослужбовці наполегливо відточують вміння та навички для того, щоб під час визначення ворожих цілей у повітрі їхні дії були злагодженими й результативними.

Крім того, Наєв відзначив військовослужбовців, які працюють у складі мобільних вогневих груп протиповітряної оборони на Сумському напрямку, виконують завдання із прикриття обʼєктів критичної інфраструктури і захисту населення.

«Ці українські захисники збили чотири ударні безпілотні літальні апарати типу Shahed», зазначив Наєв.

Мобільні вогневі групи озброєні великокаліберними кулеметами, кожна група має прожектори для виконання завдань вночі, лазерні цілевказівники і планшети, на яких передається інформація про напрямок руху безпілотників, пояснив Командувач Об’єднаних сил.

«Найближчим часом мобільні вогневі групи отримають переносні зенітно-ракетні комплекси іноземного виробництва», – повідомив Наєв.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors