Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > На півночі країни розбудовуються оборонні рубежі та створюється потужна система інженерних загороджень, – Наєв
На півночі країни розбудовуються оборонні рубежі та створюється потужна система інженерних загороджень, – Наєв
Четвер 11 Січня, 2024

Тільки протягом останніх місяців фортифікаційне обладнання смуг оборони Державного кордону України у Північній операційній зоні збільшено на 63 відсотки.

Про це повідомив Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв під час відвідин будівництва ротного опорного пункту проміжної смуги оборони на Чернігівщині.

“Сидіти склавши руки часу немає. Сили оборони діють на упередження. Займаємось підвищенням кількості та ефективності мобільних вогневих груп ППО, триває контрдиверсійна робота. Але головне – розбудовуються оборонні рубежі та створюється потужна система інженерних загороджень. 

Все це робиться для того, щоб українські громадяни почували себе у безпеці. Адже на побудовані об’єкти в подальшому, у разі зростання загрози, прибудуть додаткові бойові бригади, які займуть підготовлені позиції.

Дані позиції робляться за типовою схемою. Коригування вносять тільки особливості місцевості. Безпосередньо, кожна траншея зміцнюється геотекстилем, обладнуються бетонні захисні споруди, бліндажі, а також вогневі позиції. Перед опорним пунктом утворюється система інженерних загороджень, як невибухових, так і вибухових”, – Наєв.

В пресслужбі Командування Об’єднаних сил ЗСУ із посиланням на Командувача Об’єднаних сил ЗСУ додали, що дані позиції нічим не відрізняються від тих, які облаштовуються в інших північних регіонах від Волині до Харківщини. Вони робляться за типовою схемою. Коригування вносять тільки особливості місцевості. Безпосередньо, кожна траншея зміцнюється геотекстилем, обладнуються бетонні захисні споруди, бліндажі, а також вогневі позиції. Перед опорним пунктом утворюється система інженерних загороджень, як невибухових, так і вибухових.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors