Білоцерківські патрульні врятували життя 14-річній дівчині, невідомі напоїли її чимось та тримали в машині (Відео)

у білій церкві 14 річну, 14 річну дівчину у білій церкві напоїли, напоїли 14 річну дівчину, зачинили в машині біла церква, патрульні біла церква, білоцерківські патрульні

Позавчора, 4 травня, близько 1-ї години ночі, на планшет поліцейських надійшов виклик “Отруєння”. Схвильована заявниця повідомляла, що невідомі особи її напоїли чимось і вона не розуміє, де знаходиться.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Як повідомила пресслужба патрульої поліції Білої Церкви, зв’язавшись із дівчиною в телефонному режимі, патрульні зрозуміли, що вона не може розмовляти. Оскільки заявниця в незвичайному форматі почала відповідати на питання охоронців порядку, інспектори припустили, що поруч із нею перебували невідомі, які заподіяли їй шкоди.

Згодом патрульні з’ясували, що громадянка перебуває в транспортному засобі. Проте, вийти з автомобіля вона не могла, тому що, залишавши її наодинці в легковику, авто зачиняли, а місце дислокації невідомі швидко змінювали. Все ж дівчині вдалось описати марку автівки та місцевість, де вона перебувала.

На околиці міста, біля АЗС, інспектори виявили дівчину, яка на очах поліцейських втратила свідомість.

Поліцейські Богдан Овчарук та Євгеній Горошко не розгубились ні на мить і розпочали надавати постраждалій домедичну допомогу. Слідкуючи за пульсом непритомної, патрульні негайно викликали лікарів.

Постраждалою виявилась 14-річна мешканка Білої Церкви. Охоронці порядку супроводили швидку до медичного закладу. Наразі дитина шпиталізована та перебуває під наглядом лікарів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас