Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Кримінал > На Київщині викрили групу осіб, яка проконвертувала 50 млн грн через службу таксі
На Київщині викрили групу осіб, яка проконвертувала 50 млн грн через службу таксі
Четвер 5 Січня, 2023

Бюро економічної безпеки України викрило групу осіб, яка проконвертувала 50 млн грн через службу таксі.

Про це повідомили у пресслужбі Бюро економічної безпеки України.

Як стало відомо, детективи ТУ БЕБ у м. Києві та Київській області викрили групу осіб, які незаконно конвертували кошти через одну із служб таксі, які функціонують на території м. Києва.

«Згадані особи створили групу підприємств, на які оформлювали лізинг транспортних засобів та передавали їх у користування водіям таксі.Кошти від діяльності з перевезення пасажирів використовували для незаконної конвертації безготівкових коштів у готівку не відображаючи її в облікових документах. В результаті таких дій було безпідставно сформовано штучний податковий кредит та проконвертовано понад 50 млн грн», – йдеться у повідомленні.

За результатами 4 санкціонованих обшуків офісних приміщень та адрес проживання фігурантів вилучено фінансово-господарські документи, чорнові записи, понад 10 печаток та штампів підконтрольних суб’єктів господарської діяльності, комп’ютерну техніку, серверне обладнання.

Досудове розслідування кримінального провадження здійснюють співробітники Територіального управління БЕБ у м. Києві та Київської області за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors