На Київщині після візиту до стоматолога померла 5-річна дівчинка

Стоматолог, померла дівчинка

Дівчинка померла на руках у лікарів 14 листопада в місті Бровари.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомляє портал “Трибуна Бровари”.

Лікарі підозрюють тромб. За два дні перед тим дитину водили до стоматолога, а наступного дня – до амбулаторії. Сьогодні мають зробити розтин для визначення достеменної причини смерті. Про це повідомляють в управлінні освіти та науки Броварської міської ради.

Як розповіла «Трибуні» начальниця відділу дошкільних, позашкільних закладів, виховної роботи в управлінні Ірина Туник, посилаючись на слова керівниці садочка Галини Сундук, у четвер батьки забрали дівчинку із садочка раніше. Цього дня батьки повели дитину до стоматолога, який «поклав їй миш’як» . Про яку саме стоматологію йдеться, наразі не уточнюють.

Уже у п’ятницю дитини в садочку не було, бо в неї трохи болів живіт. Дівчинку повели до лікарів, розповідає Ірина Туник. Зі слів Ігоря Кравцова, керівника первинної медицини Броварів, дитину оглядала педіатр в амбулаторії № 1. У дівчинки була нудота та блювання. Водночас, загрозливих станів не спостерігали. Дитині призначили лікування та відправили додому.

Як зазначає Ірина Туник, у суботу зранку дівчинці стало зовсім зле, вона посиніла. Батьки викликали «швидку». Дитина померла вдома в присутності лікарів. В управлінні освіти та науки та в «первинці» вказують на підозру тромбу. На сьогодні запланований розтин, за результатами якого сподіваються встановити достеменну причину смерті.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас