Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Надзвичайні події > На Київщині під час відпочинку у дитячому таборі потонув 10-річний хлопчик
На Київщині під час відпочинку у дитячому таборі потонув 10-річний хлопчик
П’ятниця 4 Серпня, 2023

Батьки знайшли перше ліпше оголошення про дитячий табір, на вулиці передали сина «вихователю», а вчора приїхали в морг забрати тіло свого 10-річного Івана — повідомляє поліція Київщини 

Так закінчилось купання дітей в селі Ходосівка Київської області на території престижного комплексу відпочинку. Як виявилось, саме сюди тренер привів купатись 8 хлопчиків. В результаті, з води вийшло тільки 7 дітей, труп ще однієї дитини витягнули з дна водолази.

Тренер, який відповідав за життя вихованців, нині затриманий. За залишення в небезпеці, що мало смертельні наслідки для дитини, 36-річному  «вихователю» загрожує до 8 років позбавлення волі.

Шокує те, що літній табір і досі не надав правоохоронцям жодного документа щодо своєї діяльності. І ця сумнівна установа, і самі батьки порушили всі правила безпеки та поки не трапилась біда, чхати хотіли на ризик для життя дитини.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors