На Київщині будь-якої миті можуть посилити карантин

Карантин Біла Церква

Через погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19 обласна Комісія з ТЕБ та НС запровадила негайне посилення контролю за дотриманням санітарного законодавства та протиепідемічних заходів.

Про це у суботу, 20 червня, у своєму зверненні повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

“Показник інцидентності в області впритул наблизився до критичної позначки 12. До посилення карантинних заходів залишилося добрати 0,03%. Тож потрібно зважати на те, що карантині заходи можуть бути посилені будь-якої миті“, – заявив він.

“Недопущення зростання захворюваності – справа кожного мешканця Київської області. Виходьте з дому лише в разі крайньої потреби, дотримуйтесь дистанції, користуйтеся засобами особистого захисту в громадських місцях. Разом ми зможемо стримати розповсюдження хвороби. Бережіть себе і своїх близьких. Разом подолаємо всі негаразди”, – додав голова Київської ОДА.

Посилено контроль за об‘єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчими ринками, закладами громадського харчування, за дотриманням протиепідемічних заходів під час посадки та висадки пасажирів.

“Облдержадміністрація продовжує відстежувати протиепідемічну ситуацію на території області. У разі її погіршення протягом трьох днів поспіль, комісія з ТЕБ та НС буде змушена скасувати деякі введені раніше послаблення“, – повідомив Володін.

Станом на 10:00 20 червня в Київській області наразі більше 2174 хворих на COVID-19. З них 173 – діти . Кількість пацієнтів інфекційних відділень збільшується. В стаціонарі – кожен четвертий інфікований. Вже померло 46 осіб. Далеко не всі вони похилого віку. Частина з них – це люди середнього віку, які не мали проблем зі здоров‘ям до епідемії.

​За повідомленням Білоцерківської міської ради станом на 20 червня у інфекційному відділенні міської лікарні №3 знаходиться 47 хворих. Підтверджений ПЛР діагноз у 33 осіб – 14 осіб очікують лабораторних результатів.

З підтвердженим діагнозом у лікарні знаходяться 31 білоцерківець. На амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходяться 25 білоцерківців.

Під наглядом сімейних лікарів перебувають 125 осіб.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУРекомендовано для Вас