Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > На Київщині більше не застосовують екстрені та планові відключення світла – КОВА
На Київщині більше не застосовують екстрені та планові відключення світла – КОВА
Вівторок 3 Січня, 2023

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

“Станом на зараз Київська область повністю забезпечується електроенергією. У регіоні не вводяться екстрені та планові відключення світла”, – повідомив він.

Разом з тим, за його словами, ситуація може змінитися, тому закликав продовжити економне споживання світла.

“Також важливо постійно пам’ятати про безпеку, особливо у святкові дні. Ворогу не вдається зіпсувати українцям свята, тому один за одним масовано атакує нашу Державу дронами та ракетами. Працює на виснаження. Не втрачайте пильність. Якщо чуєте тривогу — переходьте в безпечні місця”, – додав голова ОДА.

Міністр енергетики Герман Галущенко зазначає, що блекаут в Україні можливий лише теоретично, проте енергосистема постійно доводить свою стійкість впродовж майже трьох місяців масованих атак.

Галущенко зазначив, що через значні ушкодження як генерації, так і систем передачі електроенергії, до кінця опалювального сезону доведеться застосовувати графіки обмеження електропостачання, проте вони мають бути контрольованими.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors