На Київщині 34 нових випадки COVID-19, у Білоцерківській лікарні 16 хворих

Коронавірус Біла Церква 28 квітня

Станом на 28 квітня у інфекційному відділенні третьої міської лікарні знаходиться 16 осіб. У тринадцяти діагноз COVID-19 підтверджено лабораторно. Троє очікують на результат.

Одна хвора на коронавірус білоцерківка лишається в тяжкому стані. 109 контактних осіб перебувають на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів.

У Київській області на ранок 28 квітня лабораторно підтверджені 604 випадки інфікуваннякоронавірусом, з них 34 – за минулу добу.

Як повідомляє Київська обласна державна адміністрація, нові випадки виявлені:

  • 1 – в Обухівському районі (усього 105 випадків);
  • 14 – у Києво-Святошинському районі (усього 218 випадків);
  • 3 – у Броварському районі (всього 21 випадок);
  • 2 – у Вишгородському районі (всього сім випадків);
  • 1 – в Кагарлицькому районі (всього 15 випадків);
  • перший випадок у Таращанському районі;
  • 2 – у Богуславському районі (всього три випадки);
  • 1 – у Білій Церкві (всього 11 випадків);
  • 4 – у Броварах (всього 23 випадки);
  • 5 – у Кагарлику (всього 27 випадків).

З усіх хворих на стаціонарному лікуванні – 134 особи, на амбулаторному лікуванні (самоізоляція) – 470 осіб.

З них діти – 50, у тому числі за минулу добу коронавірус підтвердився у двох дітей.

Одужали 63 людини, у тому числі четверо дітей. Усього за час пандемії померли 13 осіб, нових летальних випадків за минулу добу не зафіксовано.

В Україні за минулу добу зафіксовано 401 новий випадок захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 25 у дітей та 94 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 147 осіб. Одужали за добу 128 осіб, померли 19 осіб.

За останню добу проведено 5200 тестувань методом ПЛР.

За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зафіксовано у місті Києві (78), Чернівецькій області (54), Тернопільській області (52) та Київській області (34).

МОЗ України розробило постанову, яка передбачає відновлення агропродовольчих ринків. 29 квітня документ буде внесено на розгляд Кабміну. Пропонується затвердити чіткий алгоритм санітарного контролю задля безпечного їх функціонування. Допуск працівників, продавців та відвідувачів виключно з надітою медичною маскою, проходження безконтактного температурного скринінгу, наявність на кожному вході/в’їзді на ринок диспенсерів з антисептиком, кількість відвідувачів не повинна перевищувати 10 покупців на 10 квадратних метрів площі ринку, проведення дезінфекції робочих місць що три години та в кінці кожного дня, відстань між робочими місцями не менше 3 метрів, забезпечення інформування відвідувачів про дотримання карантину.

МОЗ України розуміє необхідність поновлення економіки країни та пом’якшить карантин одразу після того, як складеться сприятлива для цього ситуація.

Україна в змозі уникнути піку епідемії COVID-19 — у разі дотримання всіх карантинних заходів.

За результатами ПЛР-тестувань, певна кількість українських пацієнтів переносять COVID-19 безсимптомно. Більш достовірно це можна буде визначити, якщо будуть запроваджені ІФА-тестування.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас