На Кримському напрямку перевіряли готовність підрозділів ППО: працювали “Бук” та “Оса”

Перевірка підрозділів ППО: “Бук” та “Оса”

Проведено перевірку готовності сил та засобів протиповітряної оборони вчасно реагувати на повітряний напад.

Про це повідомив Анатолій Штефан з посиланням на службу зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

В районі відповідальності угрупування військ, які підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України та несуть бойову службу на півдні України, проведено перевірку готовності сил та засобів протиповітряної оборони вчасно реагувати на повітряний напад.

– Завданням для екіпажів і розрахунків зенітно-ракетних комплексів “Бук-М1” та “Оса-АКМ” було своєчасне вибуття за сигналом на бойові позиції для відпрацювання завдання, здійснення маневру у нові позиційні райони, пошук повітряної цілі, взяття її на автоматичне супроводження та „знищення“ – повідомив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Відео з Telegram-каналу Анатолий Штирлиц:

Слід зазначити, що в ході перевірки захисники повітряного простору впевнено продемонстрували вміння будувати багаторівневу система протиповітряної оборони в районі виконання бойових завдань, а також здобувати та надавати на пункт управління відомості про засоби повітряного нападу.

– Перевірка показала, що підрозділи протиповітряної оборони Командування об’єднаних сил ЗС України готові швидко та вчасно реагувати на можливу агресію з повітря, – наголосив командувач об’єднаних сил ЗС України. – І це є очікуваним результатом тому, що завдяки тренуванням українські військові щодня вдосконалюють навички та проводять злагодження чергових бойових обслуг.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас