Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > На Донеччину доставили гуманітарну допомогу
На Донеччину доставили гуманітарну допомогу
Середа 9 Березня, 2022

За сприяння командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва на Донеччину доставили гуманітарний вантаж медичного призначення.

Як зазначив командувач, цього разу гуманітарну допомогу отримають як медичні заклади, так і цивільне населення.

– Навіть у такий складний для нашої країни час, наша ініціатива продовжує працювати і розвиватися. Ця діяльність сприяє оновленню матеріальної та лікувальної бази медичних закладів, що допомагає медикам у їхній щоденній нелегкій праці, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач додав, що гуманітарний вантаж, вартість якого сягає понад 4 мільйони гривень, складається з медичних розхідників, сучасних медикалізованих ліжок, медичних масок респіраторного типу класу FFP2, матраців, ковдр, а також медичних меблів.

– Ми пишаємося тим, що маємо зараз можливість передавати необхідне обладнання, яке допомагає рятувати життя та відновлювати здоров’я українським захисникам та цивільним людям, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Слід зауважити, що вантаж доправлений в Україну «Асоціацією міжнародних перевізників України» (президент, голова ради Леонід Костюченко) від благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» (керівник Тарас Дубрак).

Також підтримку надали благодійний фонд «Наш Краматорськ» на чолі з Олександром Шевченко, благодійний фонд «Проект Варнави» на чолі з Володимиром Любовецьким та мер Краматорська Олександр Гончаренко.

Разом переможемо!
Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors