На Білоцерківщині 40 км траси Київ – Одеса буде відремонтовано за гроші МФО

Траса Київ-Одеса Біла Церква

У рамках продовження проєкту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва» на одній з ключових транспортних артерій України дорозі M-05 Київ – Одеса буде проведено капітальний ремонт ділянки км 87+442 – км 128+028. Відремонтовано буде за кошти Міжнародних фінансових організацій (МФО).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Про це повідомляє Державне агентство автомобільних доріг України.

«Укравтодор активно переймає досвід закупівель міжнародних фінансових установ, які ґрунтуються на високих вимогах до досвіду виконавця робіт. Усі ділянки, які виконуються за кошти МФО в Україні – виняткової якості, відповідають найвищим міжнародним стандартам. Ремонт ділянки на трасі Київ – Одеса має бути взірцевим. Моя мета – забезпечити аналогічну якість ремонтів, що фінансуються за державні кошти, по всій країні» – коментує Олександр Кубраков, Голова Укравтодору.

Йдеться про три об’єкти, на яких проводитимуться дорожні, мостові, дренажні і допоміжні роботи:

  • км 87+442 – км 98+400 – починається зі з’їзду на м. Біла Церква, перетинає р. Рось і закінчується поблизу с. Бикова Гребля;
  • км 98+400 – км 113+400 – починається поблизу с. Бикова Гребля і закінчується на межі Білоцерківського та Ставищенського районів;
  • км 113+400 – км 128+028 – починається на межі Білоцерківського та Ставищенського районів і закінчується поблизу смт. Ставище.

Оновлення ділянки км 87+442 – км 128+028 дороги M-05 Київ – Одеса розпочинає новий етап проєкту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва». У минулі роки у рамках реалізації проєкту була оновлена ділянка км 17+740 – км 87+000 цієї дороги.

За результатами проведених відкритих міжнародних конкурсних торгів відповідно до Принципів та правил ЄБРР, підрядником визначено компанію ONUR TAAHHUT TASIMACILIK INSAAT TICARET VE SANAYI A.S. (Туреччина). З нею підписано контракт 20 січня 2020 року на загальну суму 65 032 906,47 євро без урахування ПДВ.

Наразі Підрядником здійснюються підготовчі заходи (обладнання виробничого майданчику, монтування АБЗ, складських приміщень тощо). Активна фаза капітального ремонту ділянки розпочнеться, як тільки відповідний дозвіл на дорожні роботи надасть Державна архітектурно-будівельні інспекція.

Незалежний нагляд

За результатами проведеного відкритого конкурсного відбору визначено компанію, яка надаватиме консультаційні послуги з незалежного нагляду – корейська компанія DOHWA Engineering Co., ltd. Ця компанія виконує функції з незалежного нагляду за виконанням робіт з 1957 року, а також має вже понад 13 тисяч завершених проєктів по усьому світу. На сьогодні вона працює в таких країнах, як Таджикістан, Грузія, Узбекистан, Киргистан, Азербайджан, Пакистан, Південна Корея, Перу, Уганда, В’єтнам, Кенія, Болівія, Індонезія тощо.

Проєкт «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва» реалізується за кошти позик Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ


Рекомендовано для Вас