Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > “Ми єднаємося з нашими друзями – країнами-партнерами”, – Сергій Наєв
“Ми єднаємося з нашими друзями – країнами-партнерами”, – Сергій Наєв
Вівторок 24 Жовтня, 2023

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів про передачу західних технологій від партнерів.

Про це Сергій Наєв повідомив у своєму телеграм-каналі.

Ми єднаємося з нашими друзями – країнами-партнерами у спосіб передачі нам тих технологій, того сучасного озброєння, яким ми б’ємо ворога.

Що стосується технологій? Системи протиповітряної оборони, які передані Україні, мають дуже високу ефективність щодо своєчасного виявлення супроводження і знищення засобів повітряного нападу. Це і IRIS-T, і Patriot, і Avenger, та багато інших систем зенітно-ракетних комплексів. 

Що стосується артилерії? Вона має дуже хорошу точність, дальність по стрільбі та ефективно може використовуватися для коригування вогню з різних типів  засобів коригування. Це всім відомі польські “Краби”, “три сімки”, Paladin та ще багато інших артилерійських систем. 

Що стосується бронетехніки – танки Leopard, танки інших країн, які були нам передані, а також різні бронемашини є сучасними, технологічними, модернізованими, є саме тим, що допомагає відчувати впевненість в кожному воїні на полі бою. Це дуже вагомий аспект, коли зустрічаєшся з ворогом віч-на-віч або коли бачиш в окулярі засіб повітряного нападу“, – написав генерал. 

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors