Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > “Мобільна” сіль: у Білій Церкві ув’язненому намагалися передати телефон у пачці з сіллю
“Мобільна” сіль: у Білій Церкві ув’язненому намагалися передати телефон у пачці з сіллю
П’ятниця 11 Лютого, 2022

Завдяки пильності співробітників та сумлінному підходу до виконання своїх посадових обов’язків, у державній установі «Білоцерківська виправна колонія (№ 35)» в черговий раз було перекрито канал надходження до засуджених заборонених предметів.

Так, 11 лютого 2022 року молодшим інспектором відділу нагляду і безпеки під час догляду вмісту посилки, яка надійшла на ім’я засудженого В., виявлено та вилучено мобільний телефон «Nokia», який був вміло прихований в пачці з сіллю.

А 09 лютого 2022 року, в ході реалізації оперативної інформації, під час догляду посилки, що надійшла на ім’я засудженого К., від громадянки С., було виявлено 10 яблук з ознаками оброблення невідомими речовинами.

По даному факту було викликано СОГ Білоцерківського районного управління поліції ГУ НП в Київській області.

В черговий раз попереджаємо, що за доставку заборонених предметів на територію охоронної зони передбачена адміністративна або кримінальна відповідальність.

Державна установа «Білоцерківська виправна колонія – 35»

Персонал установи буде і надалі приділяти особливу увагу на перекриття каналів надходження до засуджених заборонених предметів.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors