Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий отримав почесну нагороду за допомогу армії
Міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий отримав почесну нагороду за допомогу армії
Четвер 3 Лютого, 2022

03 лютого командир 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців, полковник Олександр Вдовиченко вручив міському голові Геннадію Дикому відзнаку «Україна або смерть».

Про це повідомляє Білоцерківська міська рада.

Це нова відзнака, якою нагороджуватимуть цивільних осіб, які всебічно допомагають бригаді. Міський голова став першим, кому вручили цю почесну нагороду.

«Ми вручаємо цю відзнаку не як міському голові, а як людині, яка не словом а ділом завжди допомагає бригаді. Тільки разом ми зможемо перемогти будь-якого ворога», – зазначив Олександр Вдовиченко, подякував від імені всього особового складу бригади та наголосив, що 72-а бригада завжди готова дати  гідну відсіч зовнішньому ворогу.

Геннадій Дикий подякував та зазначив, що це нагорода усього депутатського корпусу: «Тільки у минулому році саме за підтримки депутатів по програмі підтримки 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців перерахували близько 5 млн. грн. на ремонти казарм, боксів для ремонту техніки та ін. Ці всі роботи у минулому році були виконані якісно, а військові отримали комфортні умови для несення служби».

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors