Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Міноборони РФ повідомило, що повертає на базу підрозділи двох військових округів
Міноборони РФ повідомило, що повертає на базу підрозділи двох військових округів
Вівторок 15 Лютого, 2022

У Міноборони РФ заявили, що підрозділи Західного та Південного військових округів у вівторок починають повернення з навчання до пунктів базування залізницею та автомобільним транспортом.

Про це повідомляє УП з посиланням на офіційного представника Міноборони РФ Ігор Конашенков, якого цитує російський “Інтерфакс

“Підрозділи Південного та Західного військових округів, які виконали завдання, вже розпочали завантаження на залізничний та автомобільний транспорт і сьогодні почнуть рух у свої військові гарнізони. Окремі підрозділи здійснять марші своїм ходом у складі військових колон”.

При цьому Конашенков зазначив, що російські військові продовжують навчання на низці напрямків.

За його словами, війська Східного військового округу та ВДВ, які беруть участь у навчанні “Союзна рішучість”, у взаємодії з білоруськими збройними силами відпрацьовують питання відображення агресії проти Союзної держави під час оборонної операції.

“У Збройних силах Російської Федерації триває комплекс масштабних заходів оперативної підготовки військ та сил. У них беруть участь практично всі військові округи, флоти та ВДВ…

В оперативно-важливих районах Світового океану та акваторіях морів, що прилягають до території Росії, проводиться серія військово-морських навчань, у яких задіяні надводні кораблі, підводні човни та морська авіація”.

Кулеба про заяву Міноборони РФ щодо повернення військ з навчань: Побачимо, тоді повіримо

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба хоче побачити докази відведення російських військ і лише тоді можна буде говорити про деескалацію.

Про це він заявив на брифінгу в Києві, пише “Європейська правда“.

“З Російської Федерації постійно лунають різні заяви, тому у нас вже є правило: побачимо, тоді повіримо. Побачимо відведення – повіримо у деескалацію”, – сказав Кулеба.

Він також наголосив, що у разі ухвалення рішення Держдумою РФ про визнання так званих “ДНР і “ЛНР” Росія де-факто і де-юре вийде з Мінських домовленостей з усіма супутніми наслідками.

“Ми вже попередили про цю позицію наших партнерів”, – зазначив міністр.

У Міноборони РФ у вівторок заявили, що підрозділи Західного та Південного військових округів починають повернення з навчання до пунктів базування залізницею та автомобільним транспортом.

Водночас офіційний представник Міноборони РФ Ігор Конашенков зазначив, що російські військові продовжують навчання на низці напрямків.

Офіцер Збройний Сил України Анатолій Штефан у своєму телеграм-каналі написав:

“Повідомлення про начебто закінчення військових навчань. Але повернення військової техніки та особового складу до ППД не спостерігається.

Москалям віри немає ніколи“.

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors