Мер закликав білоцерківців розмістити Державний символ до Дня прапора та Дня Незалежності

Геннадій Дикий закликав білоцерківців розмістити Державний символ у виробничих зонах, місцях відпочинку, локаціях де найбільше перебуватимуть мешканці і гості міста.

23 серпня ми вшановуємо один із офіційних символів країни – Державний прапор України. 24 серпня, щорічно, починаючи з 1991 року, українці відзначають найголовніше свято нашої держави – День Незалежності України.” – пише мер на своїй сторінці у Facebook.

Ці свята мають важливе державне значення, і українці по всьому світу не забувають ким вони є від народження, шанують ці свята і підіймають блакитно-жовтий стяг – символ боротьби, перемоги і любові до своєї країни.

Прошу і Вас 23 та 24 серпня 2020 року приєднатися до всього українського народу і максимально прикрасити фасади Ваших підприємств і організацій та здійняти над ними Державний прапор України.

Також прошу віднайти можливість та розмістити Державний символ у виробничих зонах, місцях відпочинку, локаціях де найбільше перебуватимуть як Ваші працівники, так і гості установ.

Ми маємо пам’ятати свій генетичний код та шанувати предків, які боролися за Волю та Незалежність нашої держави й тих, хто сьогодні під блакитно-жовтим стягом, ціною власного життя стоїть на захисті нашого Суверенітету.

Переконаний, що Ви неодмінно долучитеся до загальнодержавних заходів та зробите свій внесок у піднесення патріотичного духу білоцерківців та стимулюватимете їх шанувати і поважати головний Держаний символ України!”

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ

Рекомендовано для Вас