“Мені не потрібні бої без правил”: Усик відповів на виклик українського борця

Усик Грицай

Український суперважковаговик Олександр Усик погодився на бій проти Богдана Грицая, але за правилами боксу.

Про це Усик сказав у відео, яке розмістив у своєму Instagram.

Боксер підкреслив, що останнім часом з’явилося багато людей, які хочуть викликати його на бій.

“Але з’явився ще один хлопець, можна віддати належне. Він наважився і записав відео, респект. Тільки я не для цього дуже багато років вставав рано вранці, недоїдав, недопивав або відчував труднощі, щоб кожному з вас давати згоду на поєдинок. Якщо ви хочете себе проявити, якщо ви побачили в моїх роликах якийсь виклик, то я, як джентльмен, який сповідує правила – милості прошу в ринг. Я боксую за правилами і живу за правилами”, – сказав Усик.

Він зауважив, що бою без правил не буде, але можна зустрітися в рингу:

“Друже мій, хоча ні, ти ніякий мені не друг. Звичайний громадянин. Хочеш бій? Ти кинув мені виклик і кинув у мене рукавичку. Є два дуелянти, ти кинув виклик, а я вибираю зброю: ринг, бокс. Надалі можемо спілкуватися. Мені не потрібні бої без правил, я живу за правилами. Намагаюся бути законослухняним громадянином”.

“Але потрібно домовитися, де ми будемо боксувати і на яких умовах. Бої без правил – це не моя стихія, хоча в ній теж можна спробувати. Але я живу за правилами. І я не поділяю народ, зараз же йде поділ. Хто буде вболівати за одного, хто буде вболівати за іншого – і це є поділом всередині. Мені без різниці, що відбувається за територією моєї країни. Мені важливо, що відбувається всередині”, – додав боксер. Далі Усик підкреслив, що якщо хтось хоче зустрітися з ним у ринзі, то необхідно спершу пройти медогляд, після чого “ми будемо ретельно вибирати, з ким боксувати, а з ким ні”. “Якщо ви хочете – станьте в чергу”, – сказав Олександр Усик.

Нагадуємо: Український борець прийняв виклик Олександра Усика на бій без правил (Відео)

Відео: Instagram

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Не разделяйте народ Украины

Допис, поширений Usyk Aleksandr (@usykaa)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал: Біла Церква – БЕЗ ТАБУ


Рекомендовано для Вас