Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з Політикою конфеденційності

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Біла Церква – БЕЗ ТАБУ > Останні публікації > Новини > Медичний центр «ОН Клінік Біла Церква» змінив адресу та розширився!
Медичний центр «ОН Клінік Біла Церква» змінив адресу та розширився!
Середа 17 Квітня, 2024

Медичний центр «ОН Клінік Біла Церква» радо повідомляє про своє розширення та відкриття нових відділень, спрямованих на покращення медичного обслуговування мешканців нашого міста та району.

За останні 9 років «ОН Клінік Біла Церква» завоював довіру та вдячність пацієнтів завдяки високоякісному медичному обслуговуванню та інноваційним підходам до лікування. Місцева клініка є частиною мережі з понад двадцяти закладів в Україні та ще трьох у Європі. За роки в медичному центрі отримали допомогу понад 60 000 пацієнтів.

Відтепер «ОН Клінік Біла Церква» знаходиться за адерсою вул.Ярослава Мудрого 5/13.

З метою подальшого поліпшення доступності та розширення спектру послуг, клініка впроваджує нові напрямки та відділення:

Кардіологія: Наше відділення кардіології оснащене сучасним обладнанням для діагностики серцево-судинних захворювань. Висококваліфіковані кардіологи забезпечують пацієнтів комплексним обстеженням та індивідуальним підходом до лікування.

Травматологія: Відділення травматології надає допомогу при травматичних ушкодженнях та реабілітації пацієнтів після операцій і травм, лікування за допомогою УХТ. 

Офтальмологія: Відділення офтальмології надає послуги з діагностики та лікування захворювань ока. Сучасне обладнання дозволяє проводити оцінку оптичних властивостей ока та визначити необхідність корекції зору, перевірити гостроту зору, провести детальний огляд структури очей, виміряти внутрішньоочний тиск не торкаючись рогівки, перевірити органи зору на сприйняття кольору, визначення рефракції ока.

Нефрологія, інфектологія: ці відділення доповнюють  наші можливості, забезпечуючи пацієнтів комплексною медичною допомогою в області ниркових захворювань, інфекційних захворювань.

Психіатрія: кваліфікований психіатр надає допомогу дорослим при психічних розладах. 

Незабаром в «ОН Клінік» почне діяти відділення ендокринології, флебології та ревматології.

В клініці продовжують надавати лікування при проктологічних захворюваннях, гінекологічних, хворобах шлунково-кишкового тракту, урологічних, захворюваннях нервової системи, лор-захворюваннях. Також надають допомогу в лікуванні дерматологічних захворювань, шкіри голови та волосся.

Крім того, пацієнти можуть зробити в медичному центрі УЗД, ендоскопію та ЕКГ, за потреби здати аналізи, звернутися до хірурга чи сімейного лікаря, отримати лікувально-оздоровчий масаж. 

Клініка має сучасне обладнання:
– апарат ударно-хвильової терапії – для лікування урологічних проблем та проблем з суглобами;
– лазер, Hal-rar – видалення патологічних тканин в проктології, хірургії;

-кольпоскоп – огляд піхви та шийки матки в гінекології;
-відеоректоскоп – дослідження внутрішньої поверхні прямої кишки в проктології
-сучасна ендоскопічна стійка для проведення колоноскопії та гастроскопії;
-дерматоскоп та лампа Вуда (для ідентифікація культури гриба на шкірі) в дерматології.

Наявне також радіохвильове обладнання, яке використовують у хірургії, проктології, гінекології, урології, дерматології для видалення утворень на шкірі, статевих органах, слизовій.

Наша мета – забезпечити максимально якісне та доступне медичне обслуговування для кожного пацієнта. Розширення клініки та введення нових відділень – це крок до досягнення цієї мети та забезпечення нашим пацієнтам найкращого захисту.

Записатись до наших спеціалістів можна за номером 0 800 300 700 (цілодобово) або самостійно на нашому сайті.

Запрошуємо усіх бажаючих скористатися новими послугами та переконатися в високій якості медичного обслуговування в «ОН Клінік Біла Церква».

Показати все

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors